Hakkımızda

A+ A A-

1978 Yılında triko üretim ve toptan satış yapmak amacı ile kurulmuş olan firmamız, tecrübesi ile triko-tekstil sektöründeki başarılı vizyonunu günümüze kadar taşımayı başarmıştır.Değişen sektör ve piyasa şartlarına kurumsal kimliğini koruyarak adapte olma başarısını gösteren şirketimiz birçok konuda kendini yenilemiş ve standartlarını devamlı yükseltmiştir.

Danışan Tekstil, triko pazarında, derin tecrübesi ile pazarın trendini birleştirerek kendisini piyasada üst noktalara taşımayı başarmıştır. Ülkemiz ekonomisine yüksek miktarlarda katma değer sağlayan, kurumsal kimliğini tüm dünyaya kabul ettirmiş birçok firma ile üretim-pazarlama konusunda başarıyla işbirliği kurarak çalışmalarını sürdürmüştür. Söz konusu pazar içerisinde yine birçok kurumsal firma ile dolaylı olarak üretim yaparak ülkemize ve sektöre katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Danışan Tekstil, dokuma ve örme gruplarına ait ürünleri itina ile üretmekle beraber, gününde teslimat konusunda da bir hayli iddialıdır. Amacımız kaliteli üretim beraberinde, en iyi maliyet ve fiyatla tecrübelerimizi birleştirerek en üst noktada müşteri memnuniyetine ulaşmaktır. Bunlara ek olarak uluslararası tescilli kendi markası olan Baby Mio ile koleksiyonlar hazırlayıp iç piyasa satışı ve ihracat yapmaktadır. Danışan Tekstil derin tecrübesini günümüzün gelişen teknolojileri ile bütünleştirerek sektör içerisinde daha ileriye, siz değerli müşterilerimizle birlikte yürüyecek ve büyüyecektir.

Misyonumuz
Kaliteli ve sağlıklı triko giymenin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Danışan Ailesi, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz
Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider ekonomik triko üreticisiyiz.
 

Referanslarımız
İş birlikteliğimiz olan dünya markaları hakkında bilgi sahibi olunuz.
© Danisan 2017 / Tüm Hakları Saklıdır / Gizlilik Sözleşmesi